06.04.2011 Коментарів 0 0 1082 Переглядів

MBA з ІТ-ухилом: вперше в Україні

Бізнес школа “МІМ-Київ” на київській прес-конференції заявила про появу спеціалізованої програми MBA для ІТ-директорів. Ініціатором проекту виступив очільник компанії “Октава Капітал” Олександр Кардаков, який заснував компанії “Інком” і “Мегатрейд”, «Датагруп”. Інноваційний партнер програми – Cisco, телекомунікаційний – “Датагруп”, партнерами виступили також Kaspersky Lab і Novell.

Програма MBA in IT-management покликана формулювати у слухачів цілісне сприйняття бізнесу, інтегрувати управлінські знання у функціональні завдання, які доводиться вирішувати ІТ-директорам компаній. Старт планується на жовтень поточного року, передбачається дворічний курс навчання. Орієнтовна вартість проекту 80 тисяч гривень. На другому році навчання планується проведення стажування в компанії Silicon Valley (США) орієнтовною вартістю $6-7 тис.

Одна з особливостей програми – організація єдиної віртуальної аудиторії для слухачів з Києва, Донецька, Дніпропетровська, Миколаєва. З можливостями подібних відеоконференцій учасники заходу ознайомилися, дистанційно поспілкувавшись з Девідом Ламонтом, професором стратегічного менеджменту бізнес школи Теппера при університеті Карнегі-Меллон (США), яка має досвід у навчанні за програмою МВА in IT-Management для ІТ-директорів.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!