28.03.2011 1 коментар 0 1214 Переглядів

Епоха компакт-дисків відходить у минуле

Найбільша в світі звукозаписуюча компанія Mercury Records днями офіційно проінформувала про те, що припиняє випускати сингли на дисках та вінілі. За словами представників фірми, у минулому році продажі в цьому сегменті остаточно впали, і тепер сингли будуть видаватися на фізичних носіях тільки у виняткових випадках.

Компанія Mercury Records співпрацює з гуртом U2, Джоном Бон Джові, Робертом Плантом, Arcade Fire і багатьма іншими знаменитостями. Саме ця фірма випустила в 1997 р. популярний хіт «Candle In The Wind» у виконанні Елтона Джона, який був розпроданий найбільшим тиражем в історії британської музики.

Музичні критики одностайні щодо того, що рішення власників компанії можна вважати офіційним кінцем епохи компакт-дисків, який був досить передбачуваним. Найближчим часом багато компаній припинять видавати сингли на фізичних носіях і будуть викладати їх в Інтернеті, просячи плату за скачування.

Mercury Records була сформована в 1945 р. в Чикаго. Власником однієї з філій компанії є один з найбільших медіахолдингів, що входить до великої четвірки світу гігантів звукозапису – Universal Music Group.

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Петро
    Березень 29, 09:36 Відповісти
    Тепер буде не "платиновий диск", а платиновий "гігабайт")))))

Залишити коментар