Кількість щоденних зломів акаунтів на Facebook перевищує півмільйона
20.11.2011 Коментарів 0 1321 Переглядів

Кількість щоденних зломів акаунтів на Facebook перевищує півмільйона

Соціальний сервіс Facebook у своєму блозі повідомив, що кожну добу на соціальну мережу проводиться величезна кількість атак. Об’єктами нападів щодня стають близько 600000 користувацьких акаунтів. Наведені дані були поширені компанією у світлі повідомлень про нові заходи безпеки, прийнятих на Facebook для захисту блогів.

У повідомленні соціального сервісу сказано, що компанії доводиться щодня адаптуватися до нових видів атак. Крім того, в повідомленні наведено дані про нові інструменти, за допомогою яких користувач може відновити контроль над своїм акаунтом, якщо той був зламаний. За допомогою оновлених інструментів можна буде підтвердити ідентичність будь-якого користувача через підтвердження його друзів по Facebook.

Також очікується поява так званих “довірених друзів”, з їх допомогою стане можливим відновлення втраченого акаунту. На їхні адреси будуть передаватися дані, до яких сам користувач не матиме доступу через зламаний обліковий запис.

Перша реакція користувачів на заявлені заходи стала неоднозначною. Багато з них висловили припущення, що “довірені друзі” теж можуть стати об’єктами для атак і, тим самим ризикують втратити контроль над своїми акаунтами.

Необхідно нагадати, що згідно моніторинговим даними, які навела компанія Barracuda Labs, приблизно кожне соте повідомлення в мережі Twitter є зловмисним, тоді як на Facebook – кожне 60-е повідомлення.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!