24.11.2010 Коментарів: 11 2 10628 Переглядів

Як прибрати слова із музики.

Яка чудова пісня! А мелодія взагалі бомбезна! Цікаво було б почути саму мелодію без слів, але як це зробити? Думаю, рано чи пізно кожен меломан задавав собі таке питання. Сьогодні хочу Вам запропонувати один із способів “стирання” слів із пісні. Спосіб надзвичайно легкий і максимально зрозумілий для “новачків”.

Відразу хочу зауважити, що абсолютно повністю слова насправді не прибираються з музики, а тільки максимально сильно приглушуються. Хоча я спробував зробити це із двома різними піснями, і результат виявився дещо різним. Напевно, це залежить також від якості музичного файлу (бітрейт, частота і т.п.) з якого Ви хочете прибрати слова.

Ну що ж, почнемо. Для початку Вам знадобиться одна, я вважаю, дуже хороша програма, що називається Audacity. Завантажити її можна, перейшовши на сайт самої програми. Мушу сказати, що Audacity перекладена на багато мов, у тому числі українську та російську, тому сподіваюся, проблем із її використанням не буде. Також маю нагадати, що всі картинки клікабельні.

Після завантаження, встановіть програму як встановлюєте будь-який інший додаток. Створіть, за бажанням, ярлик на робочому столі. Запустіть прогу.

 

Далі простим перетягуванням пісні на вікно програми або ж в меню: Файл -> Відкрити чи комбінацією клавіш Ctrl+O Ви імпортуєте музичний файл у програму. Сподіваюся з цим проблем не виникне.

 

Тепер Вам потрібно розділити доріжки зі звуком. Для цього у вехньому лівому куточку звукових доріжок клікаємо на стрілочці направленій вниз і у випадаючому меню вибираємо пункт “Розділити стерео-доріжку”.

 

Бачимо, що у нас тепер з’явились два меню для кожної із доріжок.

 

Далі вибираємо нижню доріжку: просто клікаємо на ній, або ж за допомогою мишки виділяємо ту область, яка має залишитись без слів. Тепер переходимо в пункт верхнього меню Ефекти -> Інвертування.

 

Уже майже все. Залишилося вибрати в меню нижньої і верхньої доріжок пункт “Моно”. Все, готово!

 

Можете прослухати свою пісню без слів, будете чути тільки мелодію. Вітаю! 🙂

Ось що вийшло у мене:

[audio:http://www.oleksandrdadak.com/wp-content/uploads/2010/11/Okean_Elzi_-_Na_linii_vognju_no_lyrics.mp3|titles=Okean_Elzi_-_Na_linii_vognju_no_lyrics]


Вам може сподобатися

Коментарів 11

 1. danc1r0k
  Квітень 20, 17:33 Відповісти
  <strong>Андрій</strong> і <strong>Таня</strong>, ви напевне щось не так зробили, якщо у вас не получається, я ж сам випробував даний спосіб і у мене, як бачите внизу статті все поулчилось. Спробуйте повторити, і зберегти в іншому форматі....
 2. рома
  Жовтень 30, 21:27 Відповісти
  це наїбалово неможливо стирати слова, без втрати якості мінуса
 3. Валєра
  Грудень 15, 23:56 Відповісти
  та нифіга неполучаєть це все [cencored] воно пригушує і як включаєш то вочинає видавати странні звуки тіпа піщання
 4. ВІКТОР
  Квітень 05, 16:28 Відповісти
  В мене получились але дуже не якісно і слова в деяких місцях чути. Не знаю що буде якщо це включити на великих колонках чи буде ще гірше,і чи зможуть під ту мелодію заспівати свої слова!!!
 5. Вадим
  Лютий 09, 23:07 Відповісти
  останя херня вже краще нестирати робив все правильно слова тільки приглушило трохи і то некругом некачайте і не тратьте час дарма

Залишити коментар