Хто такі хейтери. Значення слова “хейтер”
07.04.2017 Коментарів 0 12694 Переглядів

Хто такі хейтери. Значення слова “хейтер”

Дискусії та суперечки в інтернеті – це новий спосіб самоствердитися в незнайомому суспільстві, підняти свою планку і самооцінку.

На жаль, 90% діалогів в мережі закінчуються невиправданою агресією, грубістю і переходами на особистості. І в цьому винні зовсім не мізантропи, які насолоджуються ненавистю до всіх навколо. Ця течія набагато гірша за антагоністів, і в ній учасники називають себе “хейтерами”.

Значення і походження слова «хейтер»

Свою назву течія отримало походячи від англійського слова “hate”, що в перекладі означає “ненависть”. У хейтерів своя політика і розуміння світу.

З появою всесвітньої павутини стали знаходитися люди з усіх куточків планети, які не просто ненавидять всіх і вся, а прагнуть, щоб їх негативну думку було почуто.

Іншими словами, хейтер – це людина, яка живе в інтернеті та агресивно реагує на будь-яку інформацію, яку вона тільки бачить. Це призвідники дискусій і чвар, які провокують конфліктні ситуації в мережі.

Психологічний портрет

Хейтерами, зазвичай, є молоді люди у віці від 15 до 35 років. Як правило, це підлітки, молоді матері і чоловіки, які не відбулися у житті. Психолог Джильда Карл (так, Карл – це прізвище таке Карл), в одному з інтерв’ю, заявила, що хейтери – це не люди, а вже давно діагноз. Корінь прояву негативних емоцій, грубості і злості знаходиться в заздрості.

Вони існують під прихованими масками, ніколи не називають імен, використовують нечитабельні нікнейми. Хейтери поруч з нами і з кожним днем їх стає більше. Це люди, які не змогли в чому-небудь досягти успіху і реалізувати свої плани. Вони вважають, що заслужили те, що є у вас. Своєю агресією вони намагаються компенсувати невдачі і підвищити свою самооцінку.

Хто і чому може стати хейтером

“Хейтерами не народжуються, ними стають”

Ненависть, яка поглинає все. Хейтерами стають люди, які прагнуть довести всім навколо свою думку, і не важливо, подобається вона вам чи ні. До цієї когорти можна також віднести людей про яких всі забули, а їх творчість або майстерність більше не актуальна. У психології таких людей називають “збитими льотчиками”.

Хейтери масово поширюються в інтернеті

Фото – lifewire.com

Всесвітня павутина – це потенційна яма, де зосереджено більше половини населення планети. Якщо в реальному житті звичайна дискусія може перерости в масштабний конфлікт і дійти до рукоприкладства, то в соціальних мережах хейтери можуть без побоювань проявляти агресію, погрожувати і критикувати.

Заразитися «хейтерством» може кожен, якщо часто контактувати з цими агресивними мізантропами.

Якщо у вас є хейтери…

Хейтера в мережі можна розпізнати за допомогою нецензурних висловів, образ на адресу невідомих людей і неаргументованих висловлювань. Культура спілкування йому однозначно невідома.

Хейтери зустрічаються всюди: в соціальних мережах, в іграх, на форумах і навіть в коментарях під мімімішними відео. Як бути, якщо такі люди знаходяться у вашому оточенні?

Правило одне: не намагайтеся «перевиховати» хейтера. Є ризик, що ви станете жертвою його агресивних нападок. Єдине лікування такого захворювання – тотальне ігнорування. Чим більше людей ведуться на провокації, відповідають агресією і ведуть з ними діалог, тим більш агресивними мізантропи стають.

В актуальному сьогоденні часто за такими хейтерами приховуються люди яким навіть платять за розпалювання ворожнечі.

Як поводити себе з хейтерами

Головна мета хейтерів – вивести вас на розмову, звернути вашу думку проти вас самих. Хейтери здатні зіпсувати настрій всього за кілька хвилин за допомогою агресії і злості.

Два простих правила підкажуть, як поводитися з хейтерами:

  1. Якщо ви помітили перші ознаки уїдливості, то найкраще обійти стороною ненависника і антагоніста.
  2. Хейтери цілеспрямовано провокують вас, щоб зав’язався діалог. Не вступайте в дискусію, не відповідайте на коментарі, не доводьте свою точку зору. Так і нерви збережете і при власній думці залишитесь.

Будьте розумнішими за ним, бо так ж і є, і не звертайте уваги на висловлювання у вашу сторону чи в сторону ваших рідних, держави, тощо. Вони намагаються грати на почуттях, а вам потрібно в цей момент абстрагуватися і просто пройти повз.

У психології «хейтерства» закладений юнацький максималізм, який присутній часто і у незрілої людини. Всі ознаки агресії схожі з підлітковим періодом, які виникають на тлі незначного психічного відхилення.

Зараз хейтери набирають силу, маючи головну зброю – інтернет, де вони ховаються під масками. Щоб їм протистояти потрібно використовувати єдині ліки – ігнорування.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!