08.09.2011 Коментарів 0 1 4584 Переглядів

Вміння сміятися над собою

[singlepic id=266 w= h= float=left] Дурні жарти, незручні ситуації, випадкові обмовки – таке часто відбувається в спілкуванні між людьми. Як на це реагуєте ви?

Коли це трапляється з кимось з компанії, людям властиво сміятися над помилкою інших і кепкувати над ними. Напевно, ви можете згадати кілька подібних випадків, які відбувалися з кимось із ваших друзів.

Але, погодьтеся, що ситуація кардинально міняється якщо такі каверзи відбуваються з вами? І нам уже тоді не так смішно? На жаль не всім дається легко вміння сміятися над самим собою. Чи можна цьому навчитися чи це вроджений «дар»? Що для цього потрібно? Чи знадобиться це вміння в житті або ж без нього можна обійтися? Спробуємо відповісти на деякі з цих питань у даній статті.

Кому під силу сміятися над собою?

Не можна сказати, що люди, які вміють відноситися з гумором та розумінням до того, що з ними відбувається володіють якоюсь характерною рисою. Якщо виражатися більш точніше, то потрібно відзначити, що така реакція обумовлена цілим «набором» якостей, до складу якого входять риси характеру, погляди та психологічні аспекти з життя людини.

Для того, щоб вміти від серця посміятися над собою, потрібно мати гарну самооцінку і не «хворіти» максималізмом, адже такі люди прагнуть все доводити до автоматичного ідеалу і не можуть дозволити собі помилятися.

Важливу роль відіграє скромність – усвідомлення того, що у людини є обмеження і смиренність – відсутність марнославства і зарозумілості, які не дозволяють людині визнавати свої промахи. І, звичайно ж, без гарного почуття гумору ви теж не зможете сміятися над собою!

Чому це не кожному під силу?

Звичайно, якщо людина не володіє тими якостями, що перераховувалися вище, то їй буде нелегко, а може навіть, неможливо ставиться до себе з гумором. Чому? Тому що ті, приміром, хто страждає від заниженої самооцінки будуть при незручній ситуації ще більше переконуватися у своїй «нікчемності» і їм буде точно не до сміху.

Також так уже склалося, що люди частіше демонструють свою гордість, ворожість і силу, а наявність цих, не завжди позитивних якостей, свідчить про те, що вони не визнають свою помилку, і будуть доводити правоту, як то кажуть, з піною із роту.

А ті, хто не володіє чудовим почуттям гумору, навряд чи зрозуміють, як можна сміятися над тим, що людина помилилася?!

Чи можна без цього прожити?

Однозначно, що без уміння посміятися над собою ви проживете довго і щасливо. Але ж сміх подовжує життя! Так чому б не поставити собі за мету і не осилити цю непросту для декого навичку?

Тим більше, що завдяки цьому ви зможете стати більш об’єктивною людиною, навчитеся розслаблятися і простіше дивитися як на оточуючих, так і на себе. А чим простіше людина, тим легше з нею порозумітися, знаходити спільну мову. Загалом – від цього ви тільки виграєте!

На десерт сьогодны у нас ЙААААЗЬ 🙂 Хто не в тємі, дивимось відео:

[youtube]Ztv-vjhNl9A[/youtube]

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!