08.08.2010 Коментарів: 2 0 1363 Переглядів

Школа сну

[singlepic id=19 w=300 h=199 float=center]

Ми спимо напротязі двадцяти п’яти років свого життя, однак не вміємо контролювати ані його якість, ані кількість. Справжній, так званий, “глибокий сон” продовжується всього напротязі однієї години за всю ніч. Цей сон дозволяє нам відновити свої сили. Іноді люди сплять по десять годин підряд і при цьому не досягають періоду глибокого сну. Вони просинаються через 10 годин абсолютно знесиленими. І навпаки, ми без проблем могли б спати всього по 1 год. на добу, прицьому відновлюючи свої життєві сили, якби навчилися швидко входити в глибокий сон.

Як же досягти цього на практиці? Потрібно вивчити цикли власного сну. Для цього достатньо, наприклад, відзначити для себе появу ознак втомленості, які зазвичай з’являються в годині о шостій вечора, знаючи, що вони в основному повертаються кожні півтори години. Якщо відчуття втомленості виникає, наприклад, о 18:36, це значить, що наступного разу воно може виникнути о 20:06, о 21:36, о 23:06 і так далі. Це точний графік руху поїзду глибокого сну.

Якщо лягти спати точно в цей час і заставити себе встати через три години (за допомогою будильника, наприклад), можна поступово привчити наш мозок зжимати фазу сну, залишаючи лише її головну складову. Так можна чудово відпочити за дуже короткий час і прокинутися повним енегрії.

Вам може сподобатися

Коментарів 2

    • danc1r0k
      Лютий 14, 21:56 Відповісти
      ні не просто, заставити себе прокинутися коли треба не так і просто як здається

Залишити коментар