Діти індиго – хто вони?
01.05.2012 1 коментар 3370 Переглядів

Діти індиго – хто вони?

Чи доводилося вам чути про дітей індиго? Швидше за все «так», але варто зазначити, що люди мають різне уявлення про цю групу людей.

Наприклад, одні вважають, що діти індиго мають здатність робити неможливе і навіть творити чудеса, інші стверджують, що це просто обдаровані і дуже здібні діти, а треті вважають, що все залежить від того, скільки часу батьки приділяють своєму малюкові – мовляв, це має велике значення, чи стане він дитиною індиго. Але яка ситуація насправді?

Діти індиго – хто вони насправді?

Перш ніж говорити про те, яких дітей можна віднести до індиго варто згадати про те, що вперше на здатності таких дітей звернула увагу ясновидиця Ненсі Енн Тепп. Вона вирішила провести дослідження протяжністю в 20 років. Для нього були відібрані діти від 5-ти до 7-ми років, яких Ненсі віднесла до групи індиго.

За її словами у решти дітей (які не входили до групи) вона бачила так звану життєву програму або шлях, а у дітей в групі вона була відсутня. Але після закінчення дослідження все стало на свої місця. Було очевидно, що ці молоді люди, більш цілеспрямовані, ніж інші, у них є повне розуміння того, що вони очікують від життя, і вони впевнено цього прагнуть.

Можна однозначно сказати, що діти індиго мають більш високий рівень свідомості, але при цьому вони не схожі на інопланетян, як дехто стверджує.

Більше того, останні дослідження показують, що 90% дітей у віці до 10 років відносяться до індиго. Ось їх відмінні особливості:

  • Не мають авторитетів навіть серед дорослих;
  • Мають творчі здібності;
  • Легко розбираються в техніці;
  • Ігнорують зауваження на свою адресу;
  • Зарозумілі;
  • Замикаються в собі, якщо відчувають, що їх не розуміють.

І що найголовніше – таким дітям часто ставлять помилковий діагноз: гіперактивність або синдром дефіциту уваги.

Їх мета і призначення

Як і у кожної дитини на Землі у дітей індиго теж є своє призначення або сфера діяльності, в якій вони будуть почувати себе як риба у воді і в якій всі їх знання і розумові здібності будуть розкриті в повній мірі.

Можна з упевненістю назвати кожну дитину індиго – генієм, чого не скажеш про звичайних діток. Ось тільки проблема в тому, що не завжди батьки це розуміють. Вони намагаються виховувати дитину індиго як звичайну, але при цьому тільки погіршують ситуацію, тому що це заважає малюкові розвиватися. А якраз в такому випадку головне завдання батьків – всіляко сприяти тому, щоб таланти і особливості дитини відкривалися і збільшувалися, а це справа не проста.

Кілька міфів про дітей індиго

Як і про будь-які незвичайні явища, про дітей індиго поширено безліч чуток і міфів. Ось деякі з них:

1. Діти індиго – інопланетяни чи янголи. Насправді вони є звичайнісінькими людьми з усіма фізичними потребами. Їх відмінність у тому, що у них по іншому працюють розумові та творчі здібності, а їх свідомість має дещо іншу спрямованість;

2. Діти індиго не потребують виховання. Це твердження помилкове, тому що якщо дитину не виховувати і все пустити на самоплив, то навряд чи вона виросте відповідальною і порядною людиною. Справа в тому, що дітям індиго потрібне особливе виховання і нестандартний підхід;

3. Діти індиго пророкують кінець світу. Така заява не просто невірна, а є повною маячнею та брехнею. Діти не мають ніякого відношення до того, що люди постійно говорять про кінець світу і спорять про те, коли ж він буде, якщо він взагалі буде.

З усього написаного вище можна зробити кілька висновків: 1) не все, що говорять про дітей індиго – правда, 2) це справді особливі діти, 3) батькам дітей індиго потрібно виробити правильну стратегію виховання і звикнути до особливостей своїх малюків.

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Роман
    Травень 29, 20:55 Відповісти
    Я колись активно спілкувався з ними на тематичних чатах. На мою думку, звичайні активні діти. Єдине шо помітив, це відкритість до нової інформації. Але і в наш час є багато різних йогів, магів, екзотериків, фізиків і так дальше, тому скоріш всього тут нема нічого такого чого не було раніше.

Залишити коментар