Новорічні конкурси – як підняти градус радості в новорічну ніч
28.12.2011 Коментарів 0 1783 Переглядів

Новорічні конкурси – як підняти градус радості в новорічну ніч

У двері стукає черговий новий рік. Кожен з нас бажає провести першу ніч 2012 яскраво і незабутньо. Давайте поговоримо про те, як зустріти Новий рік так, щоб від цього свята залишилися теплі спогади.

Якщо вірити астрологам, наближається рік дракона. Але було б зовсім непогано, якби кількість спиртного на вашому новорічному столі (а головне у шлунку), виявиться недостатньою, для того щоб побачити зеленого змія своїми очима. Адже справжня радість не залежить від кількості випитого. Для того щоб свято запам’яталось надовго, пропоную піднімати градус радості та веселощів в новорічну ніч за допомогою різноманітних новорічних конкурсів та ігор.

Якщо вже на порозі у нас рік дракона, можна розпочати цей вечір з одного конкурсу, який розтягнеться на всю новорічну ніч. Особливо цікавим він буде у великій компанії – чоловік п’ятнадцять. Після того як всі гості зібралися, господар будинку або неформальний ведучий цього вечора вибирає «жертву» і непомітно для всіх інших відводить її убік. За допомогою зеленого фломастера або фарби (більш гуманний варіант) «щасливчику» зафарбовується одна п’ятка. Далі він або вона благополучно повертається в компанію друзів. Чому саме зеленим кольором? – запитаєте ви. Навіть не знаю, мабуть, тому, що тому, хто придумав даний новорічний конкурс подобався зелений колір. Ви ж можете обрати будь-який колір, який вам до вподоби.

Через деякий час ведучий вечора звертається до всіх присутніх з приблизно таким текстом: «У нашій компанії є людина, яку дракон відвідав першою і наділив її дивовижними здібностями. Так як і золота рибка або старий Хотабич, людина із зеленою п’ятою виконає будь-яких три бажання щасливчика, якому вдасться її відшукати. У нас є вечір і ціла ніч попереду, щоб знайти її. Не пропустіть свій шанс почати новий рік з виконання бажань!».

Для того щоб процес був цікавішим можна спонукати всіх присутніх не зізнаватися відразу ж у тому, що вони не є людиною із зеленою п’ятою. А коли до когось підходять з проханням показати п’яту, робити це тільки після того, як той хто цікавиться заспіває, станцює, заварить чаю, прийме стійку на голові і т.п. Фантазуйте, і цей конкурс зможе стати фішкою вашого новорічного свята.

Власникові зеленої п’яти доведеться теж проявити чимало кмітливості, щоб він має якомога довше залишатися не викритим. Тому вибирайте на цю посаду людини з багажем фантазії та ентузіазму. Якщо до кінця свята володар зеленої п’яти так і не буде виявлений, можна провести ще один конкурс, який заодно допоможе прокинутися тим, хто вже перейшов в режим «автопілота».

Всі сідають в коло, знявши при цьому взуття. По команді ведучого кожен учасник повинен зняти носки із тих, хто знаходиться поруч і при цьому не втратити своїх носків. Як тільки людина втрачає обидва носки, вона виходить з гри. Переможцем стає найстійкіший.

Якщо у вашій великій компанії є люди малознайомі один одному, пропонуємо в перші хвилини вашого спільного святкування провести ще один конкурс, який допоможе не тільки проявити себе, але й ближче познайомитися. Конкурс називається «Побачення».

Кожен учасник (а грати повинні в обов’язковому порядку всі) отримує аркуш паперу (вистачить половинки зошитового листочка) і ручку. На аркуші потрібно намалювати циферблат годинника, розставити на ньому цифри.

Конкурс проходить у два етапи. Перше, що повинні зробити всі присутні – призначити побачення на кожну годину і вписати ім’я людини, з якою призначено побачення в намальований годинник. В результаті повинно вийти 12 імен, по одному на кожну годину. Причому на один і той же час може бути призначено лише одне побачення, що збігається в обох його учасників. Для того щоб додати жвавості процесу, першому, хто призначить побачення на всі години, можна пообіцяти невелике заохочення. Після того як побачення призначені, починається найцікавіше …

Причому, чим більшою є компанія і число малознайомих людей в ній, тим веселіше. Ведучий заздалегідь має підготувати 12 питань. Питання можуть бути, як жартівливими, так і дуже навіть серйозними. Наприклад:
– найперший спогад з твого дитинства;
– що потрібно зробити, для того щоб тебе здивувати?
– найбільша ганьба в твоєму житті;
– три слова, які тебе характеризують.
І так далі, складіть питання, які будуть на ваш погляд цікаві для компанії, що зібралася.

Далі все просто. Ведучий називає час, наприклад, з години до двох, і питання, відповідь на яке учасники повинні з’ясувати один в одного, зустрівшись. Але для того щоб зустрітися, потрібно для початку пригадати, хто ж така «Юля», з якої призначено побачення на цей час. Повірте, що у великій компанії це не так-то просто!

Після того як відповіді на питання зібрані, можна влаштувати конкурс на найоригінальнішу відповідь, найнесподіванішу відповідь і т.п., в залежності від того, які питання були включені в ваш список.

Ще один веселий новорічний конкурс можна провести в найбільш відповідний для цього момент. Для конкурсу знадобиться реквізит, про який варто подбати заздалегідь.
– Великі рукавиці (боксерські або схожі на них);
– Чоловіча сорочка на гудзиках;
– Шарф;
– Шапка.

Всі реквізит у подвійному наборі кладуть на стілець. Для участі в конкурсі запрошується два учасники. Кожен з них надіває на руки рукавички, а далі, як можна швидше, потрібно одягнутися в наявний реквізит, причому сорочка повинна бути застебнута на кожен ґудзичок! Конкурс, звичайно ж, на швидкість. Його можна провести в кілька етапів, якщо буде багато охочих взяти участь.

Який же Новий рік без розіграшів? Є один цікавий спосіб пожартувати над своїми амбітними (і не дуже) друзями. Багато кому він, можливо, відомий, а для когось стане справді цікавим сюрпризом. Для участі в ньому запрошуються три добровольця, які давно і пристрасно бажають стрибнути з парашутом. Двох виводять на відстань, щоб третій не почув. Третьому пояснюють правила. Є стілець і пов’язка для очей. Зараз цій людині зав’яжуть очі. Їй потрібно стати на стілець, який буде піднятий високо вгору двома міцними молодиками з вашої компанії. Як тільки стілець буде на максимальній висоті, «парашутист» отримує команду «Стрибай!».

Пообіцяйте йому при цьому масу незабутніх вражень і не забудьте сказати про те, що важливо правильно приземлитися. Після того як очі надійно зав’язані, людина опинилася на стільці, двоє інших дійсно починають його піднімати. Обов’язкова умова – руки парашутиста повинні лежати на головах тих, хто його підіймає. А далі …

Підняти стілець достатньо лише на кілька сантиметрів від підлоги. Після чого просто опускати голови і трясти стілець. У «парашутиста» буде при цьому непідробне відчуття, що його дійсно підняли дуже високо. Якщо в ролі парашутиста дівчина, всі присутні гарантовано зможуть побачити тремтячі коліна. Ведучий при цьому повинен підігрівати обстановку, попереджати про всю небезпеку таких стрибків, розповісти, на якій висоті людина вже опинився і т.п. Після цього ведучий дає останні секунди на приготування перед відповідальним стрибком і робить відмашку. Обличчя парашутиста після приземлення варто зняти на фотоапарат!

Існують й інші новорічні конкурси, які здатні внести різноманіття у новорічне свято і зробити його несхожим на інші. Головне – це ваше бажання і відмінний настрій. Якість свята повністю залежить тільки від вас, не полінуйтеся проявити трохи фантазії і докласти зусиль для того, щоб продумати програму. Ваші друзі обов’язково скажуть за це спасибі. І нехай у новому році у вашому житті буде більше приводів для радості. Тримайте ваші очі відкритими, щоб навіть у життєвих дрібницях помічати моменти, гідні усмішки.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!