15.09.2010 Коментарів: 2 0 1428 Переглядів

Flying Irons – перша гра. + Відео

Flying Irons – так називається наша команда по міні-футболу. А ще ми приймаємо участь в невеличкому кубку, що зветься “Осінній кубок 2010”, який люб’язно організувала для всіх бажаючих Спортивна Ліга “ДАТА-Спорт”. А ще цікавіше – далі…

Галушка Володимир

Також хотів би висвітлити в цьому пості нашу першу гру, яка відбулася 11 вересня, і в якій ми перемогли з рахунком 5-3 :). Після важкого робочого дня трохи голова не варить уже, тому я просто перекладу на українську статтю із сайту Дата-спорт. Так навіть буде краще, бо я зі своєї сторони, як гравець Flying Irons можу дещо перебільшувати деякі події, які відбувалися тоді на полі.

Друга пара, чудового суботнього ігрового дня, вийшла на зелений газон в 16:20 за київським часом. Суперниками були: всім відомі (думаю тут вони трохи перебільшили, але що маємо, те маємо) Flying Irons – це команда студентів ІЄСУ (уже ІАСУ) та “Газета по-українськи”, що приймала активну участь в Зимовій лізі ДАТА-Спорт. Явних лідерів в цій зустрічі не було, все вирішило налаштування на гру та фізичні кондиції гравців після літніх відпусток.

Цей поєдинок можна сміливо назвати “матчем перших трьох хвилин” (з цим я також не погоджусь!:)). Героєм цього проміжку часу став Кравчишин Ігор, йому тричі вдалося забити журналістам. На першій хвилині Ігор пробив з дальньої дистанції, воротар гостей не зміг зафіксувати м’яч, круглий просто вислизнув із рук у ворота. На 2й і 3й хвилині Кравчишин знову точно пробиває голкіпера, 3-0. Оце так, чогось подібного оргкомітету згадати не вдалось, хороший початок від студентів. В першому таймі команди практично більше нічого не створили. Команді Газети, явно не вистачало зіграності, хлопці пропустили Літній Кубок і на наш погляд погано підготувалися до очних зустрічей. Але сподіваємось, що за час групового етапу команда набере форму і зможе поборотися за медалі. На 14й хвилині Кравчишин Ігор міг збільшувати розрив, але воротар журналістів врятував команду. У відповідь гості спорудили небезпечний контрвипад, сильний удар був відбитий голкіпером студентів. Перший тайм так і закінчився з рахунком 3-0.

Другий період нічого нового не приніс, Flying Irons явно домінували, в Газеті по-українськи виділялись Ковалев і Езерський, які за рахунок індивідуальної майстерності намагалися відігратися. Одне із таких намагань завершилось взяттям воріт, на 29 хвилині Ковалев в падінні замикає передачу з глибини, м’яч пролетів поміж ніг воротаря, 3-1. Журналісти наче воскресли, але рівно через три хвилини Щур Коля спустив їх на землю, точний удар з правого флангу і рахунок став уже 4-1. Всі намагання журналістів відігратися закінчувалися нічим. Господарі в той вечір були більш щасливі в реалізації, на 35й хвилині Дадак Олександр 🙂 прорвався по центру воріт і обіграв воротаря, 5-1. Здавалось би, від такого Газета очуняти не зможе, але велике бажання відігратися зробило своє діло, більше всіх скоротити різницю забитих і пропущених хотів Езерський, Леонід за дві хвилини зміг забити два м’ячі. Спочатку на 38 хвилині скориставшись помилкою при вводі м’яча з аута (не можу тут не згадати Сяву, бо це саме він помилився :)), перехопив м’яч, вискочив один на один і вийшов переможцем із дуелі, 5-2. На 39й хвилині він же забиває супер-гол, Леонід ввігнав круглого під перекладину з практично нульового кута правого флангу, 5-3. На більше журналістам просто не вистачило часу (ха-ха), хлопці так повірили в себе, що здавалось, якби (якби в роті росли гриби :)) був третій тайм, все могло б бути по-іншому.

В результаті – заслужена перемога студентів, і прекрасний по напрузі матч.

Ну що ж, перша гра була вдалою для нас, але попереду ще як мінімум 3 гри, в яких обов’язково потрібно здобувати перемогу. Будемо сподіватися Пані Удача не покаже нам свою кругленьку п*** :). Також хочу повідомити, що якщо Вам цікаво, то наступна гра у нас відбудеться 19 вересня о 16:30 з командою будівельників – КСДК. Ну а 3-тя гра буде ще на наступні вихідні, тобто 25 або 26 вересня з досить сильною командою БрокБізнесБанку.

Нижче можна переглянути, відео-нарізку голів та небезпечних моментів нашої гри. Також чекаю на коментарі. 😉

На прохання капітана команди додаю сюди ще статистику матчу. Передісторію створення та попередні матчі, по можливості висвітлю в окремому пості.

Голи: Кравчишин (1, 2, 3), Щур (32), Дадак (35) – Ковалев (29), Езерський (38, 39).

Гравці матчу: Кравчишин – Езерський.