06.10.2010 Коментарів 0 0 1116 Переглядів

Flying IRONS: 1/4 фіналу + Відео.

Ось і закінчився для нашої команди Осінній Кубок ДАТА-Спорт. Закінчився він на стадії 1/4 фіналу. Нам не пощастило в серії післяматчевих пенальті. Детальніше читайте далі…

Що тут можна сказати, переможців не судять, щастить сильнішим, нажаль цього разу нам не пощастило. Але нічого страшного, не щастить сьогодні – пощастить “завтра”. Головне це те, що ми показали хорошу гру, і всі, починаючи від організаторів і до деяких окремих команд нас почали поважати, якщо не сказати більше (боятися – у плані гри:) ). Нам навіть пророкували місце серед трійки фіналістів, але футбол – це дуже непербачуваний вид спорту. Зате тепер багато хто знає, що за команда Flying IRONS, які в нас амбіції, і на що ми спроможні.

Далі, як завжди, викладаю статистику та звіт матчу, який люб’язно надали з сайту ДАТА-Спорт.

Чвертьфінали
Малий Кубок
2.10.10 15-30
СБК – Flying IRONS 2-2 (пен.: 5-4)

Голи: Смілянський (16), Іващенко (25) – Дадак (1), Романенко (19).

Серія пенальті: 0-1 Дмитрієв, 1-1 Іващенко, 1-2 Галушка, 2-2 Яцук, 2-2 Кравчишин (вище воріт), 3-2 Кобзаренко, 3-3 Дадак, 4-3 Смілянський, 4-4 Турчин, 5-4 Дерзиманов.

в ствір – 12(4) – 18(9)

Ну що ж. Ось вони, довгоочікувані ігри “на виліт”. Ці ігри цікаві завжди. Осічка означає повне фіаско і закінчення турніру. Команди СБК та Flying IRONS приъхали на гру добре “озброєні”, було видно настрій і тих, й інших. Flying IRONS в останній момент не попали в Головний Кубок. Зайнявши у своїй групі друге місце, хлопцям не вистачило хороших статистичних даних. Саме тому, ця команда вбачалась, не то що фаворитом в цій групі, вона претендувала на медалі.

Статус фаворитів, Flying IRONS підтвердили вже в дебюті гри. На 1-й хвилині Олександр Дадак обіграв захисника 1 в 1 і точно пробив у ближній кут воріт, відкривши рахунок у матчі. Здавалось, що доля матчу вирішена. Але, як ми знаємо, перше враження може бути оманливе. СБК помаленьку вдалося вирівняти гру, і вже ця команда почала створювати моменти біля чужих воріт. Так, на 13-й хвилині, Дмитро Смілянський пробив у перекладину, м’яч відскочив до Олександра Яцука, який ще раз перевірив каркас воріт на міцність. Як виявилося пізніше, Дмитро Смілянський в цьому моменті лише пристрілювався. На 16-й хвилині саме удар Дмитра став результативним, СБК зрівняли рахунок. Але на перерву Flying IRONS все-таки пішли будучи лідерами. Партнери вивели 1 на 1 Миколу Романенка на 19-й хвилині і той пробив у ближній кут. Воротар міг виручити, але пропустив. 1-2, перерва.

У другому таймі склалось враження, що Flying IRONS вийшли зберегти вдалий для себе результат. Команда практично зупинилась, більше граючи в захисті, ніж біля чужих воріт. СБК навпаки, створювали моменти, були більш гострими та напористими. Воротар “літаючих утюгів” крутився, як білка в колесі, то відбиваючи дальні удари, то рятуючи свою команду після провалів оборони і виходів 1 на 1 гравців СБК. Але і він був безсильним, коли забивав Костянтин Іващенко. Сталося це на 25-й хвилині. Далі гра продовжувалась в тому ж темпі. Команди грали досить рівно. Наприкінці другого тайму можна виділити два моменти. Спочатку переполох в штрафній СБК мало не закінчився голом Flying IRONS. Гравцю СБК довелось підставляти голову чи то під удар, чи то під тичок ногою суперника. Закінчилося все розірваною губою, яку спочатку рятувала медсестра турніру, а пізніше взагалі довелося зашивати. 36-та хвилина могла стати фатальною для Flying IRONS, але Дмитро Смілянський пожалів супротивників, не попавши у порожні ворота з чотирьох метрів. Так гра докотилась до серії післяматчевих пенальті. Виграли футболісти СБК, 5-4. У Flying IRONS не забив капітан Ігор Кравчишин, якого по праву можна назвати самим корисним гравцем команди на Осінньому Кубку – 2010. Побажаємо “утюгам” удачі в подальших турнірах, а СБК в півфіналі.