08.08.2010 Коментарів: 2 0 1984 Переглядів

Чому чоловіки люблять футбол більше ніж жінки?

[singlepic id=34 w=200 h=210 float=left]

Я вирішив почати це розділ саме з цієї статті, тому що я дуже люблю футбол в першу чергу і тому, що цікаво дізнатися і зрозуміти чому ж слабка стать так негативно до нього відноситься. Чому взагалі існує таки розподіл між статями коли справа доходить до футболу? Та чому чоловіки більше тяжіють до футболу, ніж жінки?

Кіно та телебачення, подобається це нам чи ні, є основними інструментами в нашому суспільстві, які сприяють соціальній позиції. На екрані «ящика» футбол позиціонують як спорт для чоловіків. Навіть в рекламі, де купа наполовину п’яних чоловіків у барі кричать на телевізор у кутку. А наполовину роздягнені жінки намагаються «заплутати» протилежну команду, щоб «хороші» хлопці перемогли.Гравці у футболі – це тільки чоловіки. І знову ж таки, по телебаченню рідко можна побачити дівчину чи жінку, яка цікавиться, чи хоча б настільки розумна, щоб слідкувати за грою. Та навіть якщо можна побачити таке «диво», то самий характер показу тієї дівчини більше тяжіє до чоловічого.

Футбол – це спорт жорсткий, безкомпромісний та частенько з боротьбою. Чоловіки в цьому бачать своєрідний виховний процес для себе та своїх дітей, тобто ти повинен бути мужнім, не розпускати «нюні», частенько можна почути «футбол це тобі не балет», тобто все потрібно вміти стерпіти. Дівчата ж до синяків та подряпин ставляться дещо по-іншому, а точніше негативно, адже це ж заважає їм виглядати красиво.

Плач для дівчат – це абсолютно нормальне явище, яке, досить часто, не може відбуватися наодинці, тобто потрібно щоб хтось бачив як дівчата плачуть і їх пожалів. Це є однією з причин чому дівчата і не створені для футболу. Це є такою собі точкою відліку для тих хто хоче грати у футбол, і хлопцям в виду того, що вони є сильною статтю легше подолати цей бар’єр. Для дівчат це зробити значно важче, але це не означає, що таких дівчат взагалі не існує. Жіночий футбол все-таки також існує і досить непоганими темпами розвивається, як це не дивно звучить :).

У соціальному плані, це не є прийнятно жінкам любити футбол, ще менш прийнятно грати в нього. Через, на мою думку, штучно створені стереотипи та їх постійне підігрівання телебаченням, як вже зазначалось вище. Сексуальність дівчини ставиться під сумнів, так як у хлопців, які хочуть зробити щось нетипове для чоловіка. Дівчата граються ляльками, а хлопці грають у футбол, так уже дуже давно.

Погляньте навіть на такі здавалось звиклі речі як кімната дівчини та хлопця, у дівчаток це квіти та ляльки, а у хлопців – машинки, іграшкові пістолети та м’ячі. З раннього дитинства дівчат виховують як «прийнято» виховувати дівчат, а хлопців так як «прийнято» виховувати хлопців і чекають як від одних так і від інших відповідної поведінки. Тому дівчина вчиться грати роль жінки, а хлопчик – роль мужчини.

Футбол, це чоловіча гра, але це продовжуватиметься ще не довго. Жінки вчаться. Все більше і все частіше можна побачити дівчат, які може й не розуміють суті гри, але їм цікаво і з часом вони навчаться, головне бажання. Дехто з чоловіків, категорично проти дівчат, які цікавляться футболом, вважають, що жінки та футбол – це дві несумісні речі. Мабуть, вони вважають, що якщо жінкам стане цікавий футбол, то з часом вони захочуть його змінити на свій лад.

Але можу запевнити таких, що це станеться тільки тоді коли суспільство зруйнує стереотипи, що відрізняють мужніх хлопців від тендітних дівчат. Крім того потрібен буде ще час поки жінки захопляться цим видом спорту, і ще час поки вони його зрозуміють. А це, по-моїм скромних розрахункам станеться не пізніше як за 100-200 років )))). Спорт є великим такий як він є зараз.

Вам може сподобатися

Коментарів 2

  1. igor kravchyshyn
    Серпень 16, 23:41 Відповісти
    І погоджуюсь, і не погоджуюсь ... Є чоловіки, які і не вболівають, і грати не вміють ... Якщо (для прикладу) взяти мою кімнату, то співвідношення буде 60% на 40% на користь все-таки тих, хто цікавиться ... Я особисто не є прихильником того, щоб дівчата грали у футбол, у них мають бути рівні і не побиті ножки ))) На завершення теми "жінки і футбол" хочу зазначити: ідеальний варіант - це коли вона є грамотним вболівальником, любить футбол і футболістів!)
  2. danc1r0k
    Серпень 16, 23:49 Відповісти
    <b>igor kravchyshyn</b> писав: <blockquote>ідеальний варіант – це коли вона є грамотним вболівальником, любить футбол і футболістів!)</blockquote> тааа, таку не часто зустрінеш :)

Залишити коментар