07.08.2010 Коментарів 0 0 627 Переглядів

Як прибрати нумерацію та відображення відсотків у віджеті Popularity Contest.

Ось тільки сам собі виправив один цікавий, так би мовити “баг”. Хоча багом ого впринципі назвати не можна, але все-таки, судячи з багатьох питань і роздумів у всесвітній мережі навколо цього питання, можна сказати, що воно досить актуальне.

Перекопавши кучу інформації в україно- та російськомовному інтернеті, не знайшов правильної відповіді на своє питання. Тому вирішив пошукати в англомовному, і відразу ж в 1-му чи 2-му посиланні знайшов правильну відповідь чи пак вирішення моєї проблеми.

[singlepic id=7 w=320 h=240 mode=web20 float=center]

Тому із превеликою радістю ділюся цим з Вами. Отже, для того, щоб прибрати нумерацію у віджеті Popularity Contest потрібно всього-то навсього прибрати тег нумерованого списка: “<ol>” у файлі плагіну popularity-contest.php. У мене він знаходився у 1463 та 1465 рядках скрипту. Одне з питань вирішене.

Йдемо далі, як же прибрати числове значення відсотків перед назвою популярної статті. Тобто маємо таке: “100% Синоптики обіцяють +42°”, а потрібно наступне: “Синоптики обіцяють +42°”. Виявляється все дуже просто. Є декілька способів, вибирайте який Вам більше сподобається:

[singlepic id=8 w=320 h=240 mode=web20 float=center]

1. У тому ж файлі popularity-contest.php у 1483 рядку маємо наступне:

''.$this->get_post_rank(null, $item->total).'
'.$item->post_title.''.

І його треба привести до такого вигляду:

''.$item->post_title.''.

УВАГА! не забудьте на початку поставити одинарну кавичку “‘”. Я спочатку провтикав і тому перейшов до 2-го способу, по-моєму більш простого.
2. У CSS файл Вашої теми style.css дописуємо наступний код:

.akpc_report span {
 display: none;
 }

Зберігаємо. Все, готово. Перезагружаємо Вашу сторінку і любуємося.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!